Тротуарна плитка Цеглина (Вінниця)

тротуарна плитка цегла (вінниця)

Хочете купити просту і стандартну ФЕМ бруківку? Тоді найкращим вибором буде купити тротуарну плитку цегла. Доступна ціна тротуарної плитки цеглина робить цей вид вибропрессованної бруківки найпопулярнішим у всіх містах України. Ми здійснюємо виготовлення тротуарної плитки бруківки у Вінниці і доставляємо тротуарну плитку цеглина по всій Вінницькій області. Також на нашому сайті можна замовити послуги укладання тротуарної плитки цегла від професіоналів. Подивившись фото цеглини можна визначитися з вибором дизайну: візерунків, малюнків.

Доступна вартість тротуарної плитки цегла Вінниця дозволяє кожному випробувати цей вид бруківки. Виробництво тротуарної плитки прямокутник у Вінниці - Ви завжди зможете замовити в нашому інтернет магазині ФЕМ матеріалів. Бруківка Цегла - найпростіший і надійний вид, який можна застосувати на будь-якій території. Купити тротуарну плитку цеглина Вінниця - завжди можна у нас за найнижчою ціною. Фото укладання та актуальні ціни завжди можна побачити на цій сторінці.

Ціна тротуарної плитки Цегла (Вінниця)

Товщина Розміри Ціна за м2
Сірий Коричневий Червоний Гірчичний Жовтий
6 см 200х100х60 158 грн 178 грн 178 грн 178 грн 221 грн
5 см 200х100х50 143 грн 167 грн 167 грн 167 грн 192 грн

Доступні кольори для укладання тротуарної плитки бруківки

сіра тротуарна плитка коричнева тротуарна плитка червона тротуарна плитка гірчична тротуарна плитка жовта тротуарна плитка

Фото тротуарної плитки Цеглина