Тротуарна плитка Хвиля (Вінниця)

тротуарна плитка хвиля (вінниця)

Шукаєте, де можна за доступною ціною купити тротуарну плитку хвиля у Вінниці? Тоді наша компанія з виготовлення тротуарної плитки Фалко зможе запропонувати найкращий асортимент бруківки хвиля. Вібропресована тротуарна плитка Фалко - це відмінний вибір для тих, хто хоче придбати ФЕМ для укладання великих площ. Доступна вартість тротуарної плитки хвиля (Вінниця) дозволяє кожному купити найоптимальніший варіант ФЕМ бруківки фігурної форми. У нас на сайті можна дізнатися актуальні ціни на тротуарну плитку хвиля і побачити фото малюнків і візерунків цього ФЕМ матеріалу.

Шукаєте виробника тротуарної плитки Фалко у Вінниці? Тоді тут Ви зможете замовити бруківку схожу на хвилі за найнижчою ціною у Вінниці. Також у нас на сайті можна буде замовити укладання тротуарної плитки хвиля від фахівців. Тротуарна плитка Фалко - це прекрасний вид для створення унікального дизайну при укладанні. Хвиля - прекрасний вибір, якщо Ви шукаєте ФЕМ бруківку для території з великими навантаженнями.

Ціна тротуарної плитки Хвиля (Вінниця)

Товщина Розміри Ціна за м2
Сірий Коричневий Червоний Гірчичний Жовтий
6 см 216х116х60 158 грн 178 грн 178 грн 178 грн 221 грн

Доступні кольори для укладання тротуарної плитки фалка

сіра тротуарна плитка коричнева тротуарна плитка червона тротуарна плитка гірчична тротуарна плитка жовта тротуарна плитка

Фото тротуарної плитки Хвиля